Zoll Propaq MD X-serie EKG / EKG-kabel
Kompatibel: Zoll
Betalingsbetingelser: T / T, Western Union, Paypal
Forsendelsesmetode: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, ad søvejen
Leveringstid: 3-7 arbejdsdage
Prøver er tilgængelige
Beskrivelse
| Kategori | EKG |
|---|---|
| Certificeringer | CE, ISO |
| Stik distal | 12-polet stik, tastet |
| Stik Proximal | snap / klip |
| Latex-fri | Ja |
| Bly kabel farve | Grå |
| Blykabeldiameter | 2,6 mm |
| Blykabelmateriale | TPU jakke |
| Blyfarvekodning | IEC / AHA |
| Lead nummer | 3 |
| Emballagetype | Taske |
| Emballageenhed | 1 |
| Patientstørrelse | Voksen / pædiatrisk |
| Afskærmning | Ja |
| Modstand | Ingen |
| Steril | Ingen |
| Samlet kabellængde | 3.6m |
| Kuffertlængde | 2.7m |
| Garanti | 12 måneder |

Populære tags: zoll propaq md x-serie EKG / EKG-kabel, producenter, leverandører, fabrik, billig, køb
Send forespørgsel
Du kan også lide










