Biomedicinsk EKG Holter-kabel AHA 10-bly
Kompatibelt mærke: Biomedicinsk
Katalog: Holter EKG-kabel
Produkttype: EKG-holderkabelledning
Mininum ordremængde: 1PCS
Certificering: CE / ISO13485
Pris: Forhandling
Beskrivelse
Biomedicinsk EKG Holter-kabel AHA 10-bly
Oprindelsessted:Kina
Betalingsbetingelser:100% T / T, Western Union, Paypal
Fragtmetode:DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, ad søvejen
Leveringstid:1-3 dage til prøve, 7-14 dage til stor ordre efter betaling.
Forsyningsevne:600stk / uge
Specifikationer:
* Omgivelsestemperatur: 0 til 40 ° C (32 til 104 ° F)
* Relativ luftfugtighed: 0% til 80%
* Hyperbar tryk: 86 kPa-106kPa
* Materialer: TPU-jakkekabel af høj kvalitet, 1,2 længde, grå; gylden plade på snap
Produkt detaljer:
| Produktnavn | EKG Holter kabelledning |
| Oprindelsessted | Guangdong, Kina |
| Mærke navn | Bed med |
| Certificeringer | CE / ISO |
| Kabelfarve | grå |
| Kabelledninger | 10-bly |
| Kabellængde | 1.2m |
| Kabelmateriale | TPU jakke |
| Bly kabeldiameter | 2 mm |
| Instrumentstik | 26 ben |
| Patientendestik | Snap |
| Vægt | 100G |
| Type | EKG Holter |
| Standard | IEC |
| Pakke | 1 stk. Pakke i en PE-pose, og læg den derefter i 1 karton. |
| Enkelt pakke størrelse | 16X10X1 cm |
| Garanti | 12 måneder |
Om os:
Vi er en professionel producent på det kinesiske fastland, vi har vrious mærker af spo2 sensor, EKG kabel og ledning, EKG kabel og ledning, NIBP manchet, IBP kabel, temperatur sonde, Holter kabel og ledning, medicinsk erstatningsbatteri osv.


Populære tags: biomedicinsk ekg holter kabel aha 10 bly, producenter, leverandører, fabrik, billig, køb
Send forespørgsel
Du kan også lide
-

Kompatibel Mennen 5-ledet EKG-kabel AHA Grabber 10pi...
-

GE Healthcare One-piece 5 fører EKG-kabelsnaps
-

GE Healthcare Direct-Connector ECG-kabel 3 fører snaps
-

Philips EKG-adapterkabelledninger 5 leder snaps
-

Kompatibel CT-083S CT-086S 10 blybeneware EKG-holder...
-

Edan SE-2012/ SE-2003 5 Bly EKG Holter Kabel Leadwire




