
Draeger Air Shields kompatibelt EKG-kabel 5-LD
Betalingsperiode: T / T, Western Union
Forsendelsesmetode: DHL, TNT, UPS, EMS, Fedex, Sø
Leveringstid: 1-7 arbejdsdage (afhænger af din mængde)
MOQ: 20 stk
Beskrivelse
Draeger Air Shields kompatibelt EKG-kabel 5-LD
Compatibel Model:
(AIR): HRRM-71-1 / 2, Porta-Fib I, II, III, System5 (ny), System6 (Neonatal)"
(ALT): 800.800 Plus, CX ATL Ultralyd" CX200, CX400, Apogee, HDI 9/2000 Interspec Cardiology XL" Mark IV, Mark Vii, Ultramark 4/5/7/9"
(BCI): 3101.3404.6100.6200, 9100.9200, Advisor, Autocorr"
(COLIN): BP308, BP408, CBM3000
(CSI): 504US, 602-4USP, Poet2, Scholar"
(GMS): Corometrics 556 Critikon 8100T / Dinamap 8700/9700"
(IVY): 101 (før 1989), 402, 700
(LSI): LS5, 261
(MDE): Escort 100, 101.102.200, 300 prisme, 360SL, 450SL, 521A PortaPak 80, PortaPak 90/1000"
(MPC): Lifepak 6 Life Pak 9 , Life Pak 9B VSM-1ESF (m / modstande)"
(NELLCOR): N-200/250 C-LOCK N-1000, NPB-3900, NPB-4000
(NK): BSM-8301A / 8302A / 8500A / 8502A OEC-6102A (s / n> 20156) / 7102A / 8108A OEC-6105A (s / n> 20226), TEC-7100A, TEC-5200A ( s / n> 20421), TEC-7200A / 7300A;
(PACE-TECH): Minipack 300, Minipack 3000/3100, MiniMax4000CL, Vitalmax 800 Plus / 2100/2200/4000/4100, Vitalmax / 4000CL / 4000 Modular / 4100CL (PMS): M3921A A1, M3923A A1 M3925AA1, M3927AA3, M3928A3 , M3929AA3" PIONEER
(American Optical): 26125 33167, 5260, 5330, Pulsar 4" PPG
(Datamedix, Becton-Dickinson) Guardian 1001 / N1001
(BURDICK): Medic3 / 4/5 / 4045Defib," 500/600/900 Series
(uden åndedræt) 90300/90400/90600/90700-serien TEK-208/408/511/512/514/521" PC Sengeplade, PCMS
(Vitatek): 4045Defib / 208/400 / 500Series"
(Protokol): Propaq100 / 200Series, Atlas Propaq Encore, Propaq CS, Ultra Smart"
(ZOLL): D900, PD1200, PD1400 UT4000A, UT4000A, UT4000Apro, UT6000A, UT4000B, UT4000C, UT4000F, UT6000F, UT4000Fpro, UT4800
Tekniske specifikationer:
| Kabelfarve | Grå |
| Certifikat | CE / ISO |
| Kabelmateriale | TPU-jakke |
| Kabelledning | 5 kundeemner |
| Koblingslængde | 2.7m |
| Kabellængde | 0.9m |
| Instrumentstik | Rund 6-pin |
| Patientens stik | Klip / klemme / grabber |
| Patientstørrelse | Voksen / pædiatrisk |
| Standard | IEC |
| Vægt | 300g |
| Garanti | 1 år |

Populære tags: draeger luftskærme kompatibelt EKG-kabel 5-ld, fabrikanter, leverandører, fabrik, billige, køb
Send forespørgsel
Du kan også lide
-

GE Marquette (Masimo) Kompatibel SpO2 Sensor Pulse O...
-

Nellcor Oximax 14PIN Spo2-sensor kompatibel DOC-10
-

Masimo 14-pin pædiatrisk soft SPO2-sensor
-

Mindary kompatibel SpO2 sonde sensor pædiatrisk blød
-

Goldway UT6000A 8-Pin SpO2-sensor for voksne klip
-

Datex kompatibel 10-pins neonat blød SpO2-sensor

