Edan 16 Pin AHA 7 Leads Snap EKG Holter Kabel Leadwire
Kompatibel: Edan SE-2003 / SE-2012
Katalog: Holter EKG-kabel
Produkttype: EKG-holderkabelledning
Mininum ordremængde: 1PCS
Certificering: CE / ISO13485
Pris: Forhandling
Beskrivelse
Edan 16 Pin AHA 7 Leads Snap EKG Holter Kabel Leadwire
Oprindelsessted:Kina
Betalingsbetingelser:100% T / T, Western Union, Paypal
Fragtmetode:DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, ad søvejen
Leveringstid:1-3 dage til prøve, 7-14 dage til stor ordre efter betaling.
Forsyningsevne:600stk / uge
Specifikationer:
*Omgivelsestemperatur:0 til 40 ° C (32 til 104 ° F)
*Relativ luftfugtighed:0% til 80%
*Hyperbar tryk:86 kPa-106kPa
*Materialer:Høj kvalitet TPU jakke kabel, 1,2 længde, grå;
Produkt detaljer:
| Produktnavn | EKG Holter kabelledning |
| Oprindelsessted | Guangdong, Kina |
| Mærke navn | Bed med |
| Certificeringer | CE / ISO |
| Kabelfarve | grå |
| Kabelledninger | 7-bly |
| Kabellængde | 1.2m |
| Kabelmateriale | TPU jakke |
| Bly kabeldiameter | 2 mm |
| Instrumentstik | 16 ben |
| Patientendestik | Snap |
| Vægt | 100G |
| Type | EKG Holter |
| Standard | AHA |
| Pakke | 1 stk. Pakke i en PE-pose, og læg den derefter i 1 karton. |
| Enkelt pakke størrelse | 16X10X1 cm |
| Garanti | 12 måneder |
Om os:
Vi er en professionel producent på det kinesiske fastland, vi har vrious mærker af spo2 sensor, EKG kabel og ledning, EKG kabel og ledning, NIBP manchet, IBP kabel, temperatur sonde, Holter kabel og ledning, medicinsk erstatningsbatteri osv.



Populære tags: edan 16 pin aha 7 leads snap ecg holter kabelledning, producenter, leverandører, fabrik, billig, køb
Send forespørgsel
Du kan også lide









