
Medtronic fysio-styrende EKG-kabel
Betalingsbetingelser: T / T, Western Union, Paypal
Forsendelsesmetode: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, til søs
Ledetid: 1-7 arbejdsdage
MOQ: 30 stk
Beskrivelse
Hvis du er på udkig efter medtronic fysio-styring-ekg-kabel, er du velkommen til at kontakte vores fabrik. Som en af de førende producenter og leverandører i Kina tilbyder vi dig ikke den billigste, men konkurrencedygtige pris og fremragende service. Du kan være sikker på at købe vores kvalitetsprodukter.
Medtronic fysio-styrende EKG-kabel
Betalingsbetingelser: T / T, Western Union, Paypal
Forsendelsesmetode: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, til søs
Ledetid: 1-7 arbejdsdage
MOQ: 30 stk
Tekniske specifikationer:
| Produktnavn | EKG-kabel |
| Kabelfarve | grå |
| Kabellængde | 3.6m |
| Kabelmateriale | TPU-jakke |
| Kabeldiameter | 4mm |
| Instrumentstik | Rundt, 12-polet stik, nøglet |
| Patientens terminal | snap |
| Vægt | 120g |
| Garanti | 1 år |

Populære tags: medtronic fysio-kontrol ekg-kabel, fabrikanter, leverandører, fabrik, billige, køb
Send forespørgsel
Du kan også lide







