Mindray 12pin BeneView N17/N15/N12 EKG-kabel
Oprindelsessted: Guangdong, Kina
Mærke: pray-med
Type: EKG-kabel i ét stykke
Materiale: TPU jakke
Beskrivelse
12pin Mindray BeneView N17/N15/N12 EKG-kabel
Produkt beskrivelse
| Kategori | EKG |
|---|---|
| Certificeringer | CE, ISO |
| Konnektor distal | Rund, 12-benet konnektor, med nøgle |
| Stik Proksimal | snap/klip |
| Latexfri | Ja |
| Farve på blykabel | Grå |
| Diameter af blykabel | 2,6 mm |
| Blykabelmateriale | TPU jakke |
| Blyfarvekodning | IEC/AHA |
| Lead nummer | 3/5 |
| Emballagetype | Taske |
| Emballageenhed | 1 |
| Patientstørrelse | Voksen/Pædiatrisk |
| Afskærmning | Ja |
| Modstand | Ingen |
| Steril | Ingen |
| Total kabellængde | 3.6m |
| Bagagekabellængde | 2.7m |
| Garanti | 12 måneder |
Kompatibilitet
| Fabrikant | Model |
|---|---|
| Biopleje | iM12 |
| Medica D | Logicare Serie 2000 |
| Mindray > Datascope | BeneView N17/N15/N12, Beneheart D6/D3, DPM6, DPM7, uMEC series, MEC 1000, MPM, PM5000, PM6000, Passport 12, Passport 8, T8, iPM-9800,iPM 8/10/12, iMEC8/10/12 |
| Penlon InterMed | Alle |
3LD, 5LD, AHA, IEC, Clip, Snap
5LD: AHA ((hvid, grøn, brun, rød, sort), IEC (rød, sort, hvid, grøn, gul)
3LD: AHA (hvid, rød, sort), IEC (rød, grøn, gul)
Hvert mærke kan gøre 5LD eller 3 LD, 5 LD mere end to spænde kan måle åndedræt.



Lav profil, indsat støbte snap- eller klemmestik giver patientkomfort og sikker fastgørelse til snapelektroder.
termineringens ergonomiske, dråbeformede design reducerer sammenfiltring ved patientens endestik. Gribe- og miniclipsafslutninger har dobbelt
sidede metalkontakter for at give forbindelsen.


Populære tags: mindray 12pin beneview n17/n15/n12 ecg kabel, producenter, leverandører, fabrik, billig, køb
Send forespørgsel
Du kan også lide












