EKG-kabel i ét stykke 12-pin kompatibel Nihon Kohden BSM-2301
Betalingsperiode: T/T, Western Union, Paypal
Forsendelsesmetode: DHL, UPS, EMS, TNT, Fedex, til søs
Leveringstid: 1-7 dage (afhænger af din mængde)
MOQ: 30 stk
Beskrivelse
Nihon Kohden EKG-kabel
Tekniske specifikationer:
| Slags | EKG kabel |
| Certifikat | CE/ISO |
| Kabelfarve | Grå |
| Kabel diameter | 4 mm |
| Kabelmateriale | TPU jakke |
| Norm | IEC/AHA |
| Bagagekabellængde | 2.7m |
| Blykabellængde | 0.9m |
| Proximax stik | 12-pin Nihon Kohden-stik, vinklet |
| Distalt stik | Klip/knib/griber |
| Instrumentklassifikationer | Klasse II |
| Patientstørrelse | Voksen/Pædiatrisk |
| Nettovægt | 120g |
| Garanti | et år |


Produkt beskrivelse
Længde: 3,2m
Materiale: TPU
Leadwires: 3-lead,5-lead,AHA,IEC,Clip
Type: EKG-kabel i ét stykke
Beskrivelser:
Kompatibel mærke: Nihon Kohden
Kompatibel model: 4101,4103,4111,4113 Life Scope P BSM-2351,2353 Life Scope L BSM-2301,2303 LifeScope I
Funktioner:
1.Attraktive pris/ydelsesforhold
2. Overholdelse af ISO13485 & CE
3.IEC og AHA farvekodning er tilgængelige
4. Topkvalitet, ikke-giftigt, anti-interferens, blødt og holdbart TPU-kabel
Pakke:
Ikke-sterilisering, individuel pakke, 1 stk/pose, læg derefter i yderkarton.



Populære tags: et stykke ecg kabel 12pin kompatibel nihon kohden bsm-2301, producenter, leverandører, fabrik, billig, køb
Send forespørgsel
Du kan også lide
-

Siemens Round 10pin 5-led EKG-kabel, IEC / AHA, klip...
-

Nihon Kohden EKG-adapterkabel i ét stykke 5 leder snaps
-

Nihon Kohden 11-pins EKG-adapterkabel 3 fører snaps
-

Edan SE-2012/ SE-2003 5 Bly EKG Holter Kabel Leadwire
-

Comen 12 pins 5 Bly Ecg kabel til CM1200 CM1200B H12...
-

5 afledninger 15-pin Mindray EKG-kabel med bananstift










