Originalt 6-pin EKG-kabel til Zoncare Snap-stik
Betalingsperiode: T/T, Western Union, Paypal
Forsendelsesmetode: DHL, UPS, EMS, TNT, Fedex, til søs
Leveringstid: 1-7 dage (afhænger af din mængde)
MOQ: 30 stk
Beskrivelse
Originalt 6-pin EKG-kabel til zoncare snapstik
Produkt beskrivelse
| Kategori | EKG |
|---|---|
| Certificeringer | CE, ISO |
| Konnektor distal | Rund, 6-benet stik |
| Stik Proksimal | klem eller snap |
| Latexfri | Ja |
| Farve på blykabel | Grå |
| Diameter af blykabel | 2,6 mm |
| Blykabelmateriale | TPU jakke |
| Blyfarvekodning | AHA/IEC |
| Lead nummer | 3/5 |
| Emballagetype | Taske |
| Emballageenhed | 1 |
| Patientstørrelse | Voksen/Pædiatrisk |
| Modstand | Ingen |
| Steril | Ingen |
| Total kabellængde | 3.6m |
| Bagagekabellængde | 2.7m |
| Garanti | 12 måneder |
Hvordan fungerer EKG-afledninger?
En EKG-ledning er en grafisk beskrivelse af hjertets elektriske aktivitet, og den skabes ved at analysere flere elektroder. Med andre ord,hver EKG-afledning beregnes ved at analysere de elektriske strømme, der detekteres af flere elektroder.




Populære tags: originalt 6-polet ecg kabel til zoncare snapstik, producenter, leverandører, fabrik, billig, køb
Send forespørgsel
Du kan også lide











