Silikone patient negativ elektrode med 6,3 mm stik elektrodeplade sort
Katalog: ESU
Produkttype: Elektrokirurgisk adapterkabel
Minimum ordremængde: 1 STK
Certificering: CE/ISO13485
Pris: Forhandling
Beskrivelse
6,3 mm stikelektrodeplade negativ elektrode Silikone
Produkt beskrivelse
| Kategori | elektrokirurgisk jordingsplade |
| størrelse | 145*245*4 mm |
| Tykkelse | 4 mm |
| Farve på blykabel | sort |
| Total længde | 3m |
| Garanti | 6 måneder |
| Emballagetype | Taske/æske |
| Emballageenhed | 1 |
| Patientstørrelse | Voksen/Pædiatrisk |


Populære tags: silikone patient negativ elektrode med 6,3 mm stik elektrode plade sort, producenter, leverandører, fabrik, billig, køb
Send forespørgsel
Du kan også lide






