
Drager-kompatibelt IBP-adapterkabel
Betalingsbetingelser: T / T, Western Union, Paypal
Forsendelsesmetode: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, til søs
Ledetid: 3-7 arbejdsdage
MOQ: 50 stk
Beskrivelse
Drager-kompatibelt IBP-adapterkabel
Kompatibilitet:Infinity Delta, Infinity Delta XL, Infinity Gamma X XL, Infinity Kappa
Betalingsbetingelser: T / T, Western Union, Paypal
Forsendelsesmetode: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, til søs
Ledetid: 3-7 arbejdsdage
MOQ: 50 stk
Tekniske specifikationer:
| Produktnavn | IBP-adapterkabel |
| Oprindelsessted | Guangdong, Kina |
| Mærke navn | Beder-med |
| Model nummer | Drager |
| Certificeringer | CE / ISO |
| Kabelmateriale | TPU |
| Kabeldiameter | 4mm |
| Kabelfarve | Grå |
| Connector Distal | Rektangulær, 16-polet stik, tastet |
| Tilslutning Proximal | Rundt, 10-polet stik, nøglet |
| Kabellængde | 3m |
| pakning | Individuel pakke |
| Instrumentklassificering | Klasse II |
| Ejendomme | EKG-skærm, EKG-maskine |
| Vægt | 100g |
| Garanti | 1 år |

Populære tags: drager-kompatibelt ibp-adapterkabel, fabrikanter, leverandører, fabrik, billige, køb
Send forespørgsel
Du kan også lide
-

God kvalitet Siemens Drager SC7000 SC8000 Børnefinge...
-

GE Marquette (Masimo) Kompatibel SpO2 Sensor Pulse O...
-

GE Marqutte Voksen Finger Clip Spo2 Sensor DB 11pin ...
-

Nihon Kohden 10-pin pædiatrisk blød SPO2-sensor
-

Biolight M8500 M9500 12-pins voksen klips SpO2 sensor
-

GE Critikon 8721 7-pins Veterinary Clip SpO2-sensor

