
10,8V 65Wh genopladeligt litiumionbatteri kompatibelt til Philips Patient Monitor M4605A
Vægt: 452 g
Cyklus levetid: 500 gange
Størrelse: 149x89x19.7mm
Type: Lithium-ion-batteri, genopladeligt batteri
Certificering: CE, RoHS
Beskrivelse
Genopladeligt litiumionbatteri Kompatibelt til Philips Patient Monitor M4605A
Produkt beskrivelse:
| Nominel spænding | 10.8V |
| Nominel kapacitet | 6AH |
| Størrelse | 149x89x19.7mm |
| Vægt | 452g |
| Cykelliv | 500 gange |
| Garanti | 2 år |
| Kompatibel | MP20 / MP30 / MP40 / MP50 / MP60, MP70 Monitor |
| Arbejder aktuelle | 10A |
| Original | Guangdong, Kina |
| Brand | Beder-med |
Funktioner:
1 Høj kvalitet, konkurrencedygtig pris, flot, crasy-hurtig levering
2.Materialer i stik og kabel er i overensstemmelse med UL og Rohs standard
3.Kvalitet 100% sikker, nøjagtig måling og hurtig respons
4. Overlegen fleksibilitet og holdbarhed
5.OEM / ODM tilgængelig, tilpasses og tegninger accepteres
6.Sample Order og Small Order accepteres
7. Betalingsbetingelserne: T / T, Paypal, Western Union, Money Gram
8. Leveringsmetoder: DHL, EMS, UPS eller Fedex
Populære tags: 10,8v 65wh genopladeligt lithiumionbatteri kompatibelt til philips patientmonitor m4605a, fabrikanter, leverandører, fabrik, billige, køb
Send forespørgsel
Du kan også lide
-

Kompatibel (Mindray) VS800 Nellcor Oximax SpO2 Senso...
-

Mulfunction Pediatric Chest ECG Electrodes (DIN 3.0 ...
-

Masimo Rainbow RED PC-04 (2058) PC-08 (2059) Adapter...
-

Nellcor DS100A Oximax Adult Finger Clip SpO2 Sensor
-

Philips 8-polet Kompatibel SpO2-adapter M1943AL
-

EKG-bagagerumskabel kompatibel til GE Healthcare

