
Contec EKG maskine udskiftningsbatteri ECG-600G
Kompatibel: Contec EKG-600G
Betalingsbetingelser: T / T, Western Union, Paypal
Forsendelsesmetode: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, ad søvejen
Leveringstid: 3-7 arbejdsdage
Prøver er tilgængelige
Beskrivelse
Contec EKG maskine udskiftningsbatteri ECG-600G
Oprindelsessted:Kina
Mærke navn:Contec
Certificering:CE
Kompatibel:EKG-600G
Minimum ordremængde:1 stk
Pris:som diskuteret
Leveringstid:1-3 arbejdsdage
Forsyningsevne:600 stk / uge
Tekniske specifikationer:
| Produktnavn | Genopladeligt medicinsk batteri |
| Oprindelsessted | Guangdong, Kina |
| Mærke navn | Bed med |
| Certificeringer | CE / ISO |
| Størrelse | 83 * 59 * 17,5 mm |
| Nominel kapacitet | 3800mAh |
| Vægt | 400G |
| Type | LI-ion |
| Nominel spænding | 7.4V |
| Ansøgning |
Contec ECG600G |
| Cellemængde | 2 celle |
| Farve | Grøn |
| Pakke | Individuel kasse |
Populære tags: contec ecg maskine udskiftningsbatteri ecg-600g, producenter, leverandører, fabrik, billig, køb
Send forespørgsel
Du kan også lide







