
CONTEC Medicinsk udskiftning batteri EKG-100G
Kompatibel: Contac EKG-100G
Betalingsbetingelser: T/T, Western Union, Paypal
Forsendelsesmetode: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, ad søvejen
Gennemløbstid: 3-7 arbejdsdage
Prøver er tilgængelige
Beskrivelse
Hvis du er på udkig efter contec medicinsk udskiftning batteri ekg-100g, velkommen til at kontakte vores fabrik. Som en af de førende producenter og leverandører i Kina, vil vi tilbyde dig ikke den billigste, men konkurrencedygtig pris og fremragende service. Vær forvisset om at købe vores kvalitetsprodukter.
CONTEC Medicinsk udskiftning batteri EKG-100G
Oprindelsessted:Kina
Mærke navn:Contec
Certificering:Ce
Kompatibel:EKG-100G
Mindste ordreantal:1tk
Pris:som diskuteret
Leveringstid:1-3 arbejdsdage
Forsyningsevne:600stk / uge
Tekniske specifikationer:
| Produktnavn | Medicinsk genopladeligt batteri |
| Oprindelsessted | Guangdong, Kina |
| Mærkenavn | Bede-med |
| Certificeringer | CE/ISO |
| Størrelse | 85.52*54.6*8.93mm |
| Nominel kapacitet | 2500mAh |
| Vægt | kr. |
| Type | Li-Polymer |
| Nominel spænding | 7.4V |
| Program | Comen CM-1200A |
| Celleantal | 2 Celle |
| Farve | Blå |
| Pakke | Individuel boks |

Populære tags: contec medicinsk udskiftning batteri ekg-100g, producenter, leverandører, fabrik, billige, købe
Send forespørgsel
Du kan også lide







