Contec Monitor Udskiftningsbatteri CMS6000
Kompatibel: CMS6000, HMS6500
Betalingsbetingelser: T / T, Western Union, Paypal
Forsendelsesmetode: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, til søs
Ledetid: 3-7 arbejdsdage
Prøver er tilgængelige
Beskrivelse
Hvis du er på udkig efter udskiftning af batteri med cms6000 til contec-skærm, er du velkommen til at kontakte vores fabrik. Som en af de førende producenter og leverandører i Kina tilbyder vi dig ikke den billigste, men konkurrencedygtige pris og fremragende service. Du kan være sikker på at købe vores kvalitetsprodukter.
Contec Monitor Udskiftningsbatteri CMS6000
Oprindelsessted:Kina
Mærke navn:Contec
Certificering:CE
Kompatibel:CMS6000
Minimum ordremængde:1stk
Pris:som diskuteret
Leveringstid:1-3 arbejdsdage
SupplyAbility:600 stk / uge
Tekniske specifikationer:
| Produktnavn | Genopladeligt medicinsk batteri |
| Oprindelsessted | Guangdong, Kina |
| Mærke navn | Beder-med |
| Certificeringer | CE / ISO |
| Størrelse | 72 * 59 * 17.5mm |
| Nominel kapacitet | 3800mAh |
| Vægt | 380g |
| Type | Li-Polymer |
| Nominel spænding | 7.4v |
| Battericelle QTY | 2 celler |
| Ansøgning | ContecCMS6000, HMS6500 |
| Farve | Blå |
| Pakke | Individuel kasse |


Populære tags: contec monitor udskiftningsbatteri cms6000, fabrikanter, leverandører, fabrik, billige, køb
Send forespørgsel
Du kan også lide











