Mindray Batterier til medicinsk udstyr Genopladelige
Kompatibel : Mindray D5 D6 022-00012-00 defibrillator LI34I001A
Betalingsbetingelser: T / T, Western Union, Paypal
Forsendelsesmetode: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, til søs
Ledetid: 3-7 arbejdsdage
Prøver er tilgængelige
Beskrivelse
Mindray Batterier til medicinsk udstyr Genopladelige
Oprindelsessted:Kina
Mærke navn:Mindray
Certificering:CE
Model nummer:Mindray D5 D6 022-00012-00 Defibrillator LI34I001A
Minimum ordremængde:1stk
Pris:som diskuteret
Leveringstid:1-3 arbejdsdage
Forsyningsevne:600 stk / uge
Tekniske specifikationer:
| Produktnavn | Genopladeligt medicinsk batteri |
| Oprindelsessted | Guangdong, Kina |
| Mærke navn | Beder-med |
| Certificeringer | CE / ISO |
| Størrelse | 173 * 64.11 * 47.19mm |
| Nominel kapacitet | 6600mAh |
| Vægt | 900g |
| Type | LI-ION |
| Nominel spænding | 14.8V |
| Ansøgning | D5, D6, Z5 (ultralydsmaskine), Z6 DP-50, DP-50T, DP-50Vet ultralydsmaskine |
| Farve | Grå |
| Pakke | Individuel kasse |


Populære tags: mindray medicinsk udstyr batterier genopladelige, fabrikanter, leverandører, fabrik, billige, køb
Send forespørgsel
Du kan også lide









