
Philips Vital Signs-skærm Genopladelig skærm UT4000A PRO
Kompatibel : philips ESCHMANN UT4000A pro
Betalingsbetingelser: T / T, Western Union, Paypal
Forsendelsesmetode: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, ad søvejen
Leveringstid: 3-7 arbejdsdage
Prøver er tilgængelige
Beskrivelse
Philips Vital Signs-skærm Genopladelig skærm UT4000A PRO
Oprindelsessted:Kina
Mærke navn:Philips
Certificering:CE
Kompatibel:UT4000A PRO
Minimum ordremængde:1 stk
Pris:som diskuteret
Leveringstid:1-3 arbejdsdage
Forsyningsevne:600stk / uge
Tekniske specifikationer:
| Produktnavn | Genopladeligt medicinsk batteri |
| Oprindelsessted | Guangdong, Kina |
| Mærke navn | Bed med |
| Certificeringer | CE / ISO |
| Størrelse | 178X34X66 mm |
| Nominel kapacitet | 2300mAh |
| Vægt | 920g |
| Type | Forseglet bly |
| Nominel spænding | 12V |
| Ansøgning | Philips ESCHMANN UT4000A pro |
| Farve | Blå |
| Pakke | Individuel kasse |

Populære tags: philips vitale tegn monitor genopladelig skærm ut4000a pro, producenter, leverandører, fabrik, billig, køb
Send forespørgsel
Du kan også lide







