Comen/Medexcel/Risingmed/Infinium NIBP slange P02112
Katalog: NIBP
Produkttype: Comen NIBP slange
Minimum ordremængde: 1 STK
Certificering: CE/ISO13485
Pris: Forhandling
Beskrivelse
Hvis du leder efter comen/medexcel/risingmed/infinium nibp slange p02112, velkommen til at kontakte vores fabrik. Som en af de førende producenter og leverandører i Kina tilbyder vi dig ikke den billigste, men konkurrencedygtige pris og fremragende service. Vær sikker på at købe vores kvalitetsprodukter.
P02112 Comen/Medexcel/Risingmed/Infinium NIBP-slange
Produkt beskrivelse
| Kategori | NIBP |
|---|---|
| Certificeringer | CE, ISO |
| Konnektor distal | Lemo Style stik |
| Stik Proksimal | Hanstik med modhager |
| Slange farve | Grå |
| Slange diameter | Indvendig 3,8 mm, udvendig 7 mm |
| Slange længde | 8 fod/2,5 m |
| Slange materiale | TPU jakke |
| Latexfri | Ja |
| Emballagetype | Taske |
| Emballageenhed | 1 |
| Patientstørrelse | Voksen/Pædiatrisk |
| Steril | Ingen |
| Garanti | 12 måneder |
Kompatibilitet
| Fabrikant | Model |
|---|---|
| Kom | C60 |
| DRE | Pro, Touch, Waveline EZ |
| Infinium | Infitron II, Omni II, Omni III |
| Medexcel | MD50 |
| Risingmed | RPM 9000A |


leverer også NIBP-manchet og -slange

Eftersalgsservice
1. Garantiperiode: Vi giver erstatning for alle kvalitetsproblemer i tide under normale brugsforhold.
2. Hvis de nye varer ikke kan fungere med dine enheder, sender vi ny erstatning eller refunderer i tide.
Certificeringer


Populære tags: comen/medexcel/risingmed/infinium nibp slange p02112, producenter, leverandører, fabrik, billig, køb
Send forespørgsel
Du kan også lide










