
Nihon Kohden NIBP luftslange dobbeltrør med plaststik
Katalog: NIBP
Produkttype: NIBP luftslange
Mininum ordremængde: 1PCS
Certificering: CE / ISO13485
Pris: Forhandling
Beskrivelse
Nihon Kohden NIBP luftslange dobbeltrør med plaststik
Oprindelsessted:Kina
Betalingsbetingelser:100% T / T, Western Union, Paypal
Fragtmetode:DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, ad søvejen
Leveringstid:1-3 dage til prøve, 7-14 dage til stor ordre efter betaling.
Forsyningsevne:600stk / uge
Specifikationer:
* Omgivelsestemperatur: 0 til 40 ° C (32 til 104 ° F)
* Relativ luftfugtighed: 0% til 80%
* Hyperbar tryk: 86 kPa-106kPa
* Materialer: Højkvalitets TPU-jakkekabel, 0,9 m længde, grå; gylden plade på snap
Produkt detaljer:
| Produktnavn | NIBP luftslange |
| Oprindelsessted | Guangdong, Kina |
| Mærke navn | Bed med |
| Certificeringer | CE / ISO |
| Kabelfarve | grå |
| Kabeltype | Dobbelt rør |
| Kabellængde | 3m |
| Kabelmateriale | TPU jakke |
| Bly kabeldiameter | 7 mm |
| Instrumentstik | Twin pin |
| Patientendestik | Plaststik |
| Vægt | 300G |
| Type | NIBP-rør |
| Pakke | 1 stk. Pakke i en PE-pose, og læg den derefter i 1 karton. |
| Enkelt pakke størrelse | 16X10X1 cm |
| Garanti | 12 måneder |
Om os:
Vi er en professionel producent på det kinesiske fastland, vi har vrious mærker af spo2 sensor, EKG kabel og ledning, EKG kabel og ledning, NIBP manchet, IBP kabel, temperatur sonde, Holter kabel og ledning, medicinsk erstatningsbatteri osv.

Populære tags: nihon kohden nibp luftslange dobbeltrør med plaststik, producenter, leverandører, fabrik, billig, køb
Send forespørgsel
Du kan også lide







