
Criticare kompatibel Spo2-sensor
Betalingsbetingelser: T / T, Western Union, Paypal
Forsendelsesmetode: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, til søs
Ledetid: 3-7 arbejdsdage
MOQ: 50 stk
Beskrivelse
Hvis du leder efter en kompatibel spo2-sensor, er du velkommen til at kontakte vores fabrik. Som en af de førende producenter og leverandører i Kina tilbyder vi dig ikke den billigste, men konkurrencedygtige pris og fremragende service. Du kan være sikker på at købe vores kvalitetsprodukter.
Criticare kompatibel Spo2-sensor
Kompatibilitet: Criticare 1100, 2200, 500, 500A 501, 502 series, 503, 504, 504 / P, 504O / P, 504US / P, 507, 507 / S, 5070 / P, 507E / P / R, 507SD, 508 , 509, 581, digter (602-3A), lærd
Betalingsbetingelser: T / T, Western Union, Paypal
Forsendelsesmetode: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, til søs
Ledetid: 3-7 arbejdsdage
MOQ: 50 stk
Tekniske specifikationer:
| Produktnavn | Spo2-sensor |
| Oprindelsessted | Guangdong, Kina |
| Mærke navn | Beder-med |
| Model nummer | Criticare |
| Certificeringer | CE / ISO |
| Kabelmateriale | TPU |
| Kabeldiameter | 4mm |
| Kabelfarve | Grå |
| Connector Distal | 5-pins lemo-stik |
| Tilslutning Proximal | Voksenklip |
| Kabellængde | 3m |
| pakning | Individuel pakke |
| Instrumentklassificering | Klasse II |
| Ejendomme | EKG-skærm, EKG-maskine |
| Vægt | 100g |
| Garanti | 1 år |

Populære tags: kritikere kompatible spo2 sensor, fabrikanter, leverandører, fabrik, billige, køb
Send forespørgsel
Du kan også lide







