
Masimo genanvendelig SpO2 sonde-kabelsensor
Kompatibel: Masimo
Størrelser: Fingerklemme til voksne, Fingerklemme til børn, blød silikone til voksne, blødt pædiatrisk silikone, folieindpakning (ikke aftageligt), folieindpakning (aftageligt)
Original: Guangdong, Kina
Mærke: bid-med
Beskrivelse
Masimo genanvendelig SpO2 sonde-kabelsensor
Kompatibilitet:
| Fabrikant | Model |
|---|---|
| Bitmos | sad 800, sad 801, sad 805, sad 816, satPuls |
| Datex Ohmeda | Giraffe spædbarnsvarmer, S / 5 |
| Dräger | Infinity M540, Narkomed 6400 |
| GE Healthcare> Corometrics | 128, 250, 250 cx, TRAM 450SL |
| GE Healthcare> Critikon> Dinamap | Carescape B650, Carescape B850, Carescape V100, Carescape V100 med Masimo-teknologi, Dinamap ProCare med Masimo Pro 1000, Pro 300V2, ProCare 300, ProCare Ausculatory 400, ProSeries V2, V300 |
| GE Healthcare> Marquette | 3000, 4000, 5000, 8000 e Eagle 1000, Dash 2000, Dash 2500, Dash 3000, Dash 4000, Dash 5000, Dash Series, Eagle, PDM-modul, Procare B40, SOLAR, Smk SMV, Solar 7000, Solar 8000, Solar 8000M , Solar Series, TRAM Modular, Tram 451, i / 9500, i / 9500 (Tram 451N5 / 851N5), x50SL Series |
| Invivo | Escort II OPT30 Prisme, T8 |
| Masimo | Alle, Rad-5 |
| Medtronic> Physio Control | Lifepak 11, Lifepak 12, Lifepak 15, Lifepak 20, Lifepak 20E |
| Mennen | Horisont XVu |
| Mindray> Datascope | Accutor V, Accutorr 3, Accutorr 7, Accutorr Plus, Accutorr V, BeneView T1, BeneView T5, BeneView T8, Beneheart D6, DPM4, DPM6, DPM7, Duo, EPM4, MEC 12, MPM, PM 6000, PM 6800, PM 7000 , PM 8000, PM 9000, Pass 12, Pass 2, Pass 2LT, Pass 8, Pass V, Pass XG, Spectrum, Spectrum OR, Trio, V12, V21, VS 800 |
| Penlon InterMed | Alle |
| Respironics | Alice 5 |
| Welch Allyn | 1500, 45NE0-E1 LX, Propaq CS, Propaq LT, Spot Vital Signs 42MTB-E1, Spot Vital Signs lXi |
| Zoll | E-serie, M-serie, R-serie |
Tekniske specifikationer:
| Kabelfarve | Grå |
|---|---|
| Kabeldiameter | 4 mm |
| Kabelmateriale | TPU-jakke |
| Kategori | SpO2 |
| Certificeringer | FDA, CE, ISO 80601-2-61: 2011, ISO10993-1, 5, 10: 2003E, TUV, RoHS i overensstemmelse |
| Connector Distal | 9-pin D-Sub-stik, triple-tastet |
| Tilslutning Proximal | Voksenklip |
| Latex-fri | Ja |
| Emballagetype | Taske |
| Emballageenhed | 1 |
| Patientstørrelse | Voksen (15-40 kg) |
| SpO2-teknologi | Masimo |
| Steril | Ingen |
| Samlet kabellængde | 1 m |
| Garanti | 12 måneder |
Funktioner:
1 Premium kvalitet, konkurrencedygtig pris, flot, crasy-hurtig levering
2.Materialer i stik og kabel er i overensstemmelse med UL og Rohs standard
3.Kvalitet 100% sikker, nøjagtig måling og hurtig respons
4. Overlegen fleksibilitet og holdbarhed
5. Teknologiproces: skæring, svejsning, støbning, samling og test
6.OEM / ODM tilgængelig, tilpasses og tegninger accepteres
7.Sample Order og Small Order accepteres
8. Betalingsbetingelserne: T / T, Paypal, Western Union, Money Gram
9. Leveringsmetoder: DHL, EMS, UPS eller Fedex
Populære tags: Masimo Genanvendelig SpO2 sonde-kabelsensor, fabrikanter, leverandører, fabrik, billig, køb
Send forespørgsel
Du kan også lide
-

Kompatibel Genanvendelig 1269 Masimo LNOP DCI Adult ...
-

Nellcor N200 7pin Adult Finger Clip SpO2 Sensor
-

Kompatibel Datascope Adult Finger Clip SpO2 Sensor 0...
-

Nellcor DS100A Oximax Adult Finger Clip SpO2 Sensor
-

Mennen 8-bens direkte SpO2 Sensor
-

Masimo DB9 TPU-materiale Voksenklemme Kort genanvend...

