Original Mindray 512E Oxygen Probe Genanvendelig voksen blød
Varenummer: 512E
Betalingsbetingelser: T/T, Western Union, Paypal
Forsendelsesmetode: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, til søs
Leveringstid: 3-7 arbejdsdage
Prøver er tilgængelige
Beskrivelse
Original Mindray 512E SPO2 sensor

| Produktnavn | Spo2 sensor |
| Oprindelsessted | Guangdong, Kina |
| Mærke navn | Mindray |
| Certificeringer | CE/ISO |
| Kabelmateriale | TPU jakke |
| Kabel diameter | 4 mm |
| Kabelfarve | Grå |
| Instrumentstik | Mand, 7-pin, dobbeltnøglet |
| Sensor sidestik | Voksen blød |
| Kabellængde | 0.9m/3ft |
| Instrumentklassificering | Klasse II |
| Ejendomme | EKG-monitor, EKG-maskine |
| Vægt | 100g |
| Garanti | 1 år |




Alle medicinske produkter bliver grundigt inspiceret af vores ingeniører for at sikre fuldstændig funktionalitet.

Kvalitet er Pray-Meds liv. Vi bruger kun den bedste kvalitet (originale) komponenter for at sikre standarden
af vores produktsortiment er af højeste kaliber. Alle produkter vi udsolgte er strengt udvalgt og testet af
vores QC afdeling.
1. Garantiperiode: Vi giver erstatning for alle kvalitetsproblemer i tide under normale brugsforhold.
2. Hvis de nye varer ikke kan fungere med dine enheder, sender vi ny erstatning eller refunderer i tide.
Populære tags: original mindray 512e iltsonde genanvendelig voksen blød, producenter, leverandører, fabrik, billig, køb
Send forespørgsel
Du kan også lide












