
DOC-10 OxiMax Nellcor SpO2 forlængerledning
Betalingsbetingelse: T / T, Western Union, Paypal
Forsendelsesmetode: DHL, UPS, EMS, TNT, Fedex, til søs
Ledetid: 1-7 dage (afhænger af din mængde)
MOQ: 30stk
Beskrivelse
DOC-10 OxiMax Nellcor SpO2 forlængerledning
Betalingsbetingelse: T / T, Western Union, Paypal
Forsendelsesmetode: DHL, UPS, EMS, TNT, Fedex, til søs
Ledetid: 1-7 dage (afhænger af din mængde)
MOQ: 30stk
Tekniske specifikationer:
| Type | NIBP-slange |
| Certifikat | CE / ISO |
| Kabelfarve | Grå |
| Kabeldiameter | 4mm |
| Kabelmateriale | TPU-jakke |
| Kabellængde | 2.4m |
| Instrumentstik | Han, DB 14-pin Purple Connector |
| Tilslutning Proximal | Kvindelig 9-pin D-Sub Purple Connector |
| Instrumentklassificering | Klasse II |
| Patientstørrelse | Voksen / pædiatrisk |
| Nettovægt | 120g |
| Garanti | et år |

Populære tags: doc-10 oximax nellcor spo2 forlængerledning, fabrikanter, leverandører, fabrik, billig, køb
Send forespørgsel
Du kan også lide
-

Kompatibel HP Philips M1900B SpO2 Adapter Kabel / fo...
-

Nonin 8604 Kompatibel SpO2 Adapter Kabel / forlænger...
-

Nihon Kohden OPV-1500 JL-900P SpO2 forlængerkabel / ...
-

Kompatibel Mek Mp150 Mp110 SpO2 forlængerkabel / ada...
-

Philips 8-polet Kompatibel SpO2 Adapterkabel - M1941A
-

Nihon Kohden Compatible Spo 2 forlængerkabel

