Draeger 7-pin forlængelseskabel- - 3368433
Delnummer: Draeger 3368433
Betalingsbetingelser: T / T, Western Union, Paypal
Forsendelsesmetode: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, til søs
Ledetid: 3-7 arbejdsdage
Prøver er tilgængelige
Beskrivelse
Draeger 7-pin forlængelseskabel- - 3368433
Produkt beskrivelse:Ext-kabel, 8ft, Round 7 pin 2bits,>> DB9F, kompatibel til NELLCORsensor og 0010-S
Kompatibel til:DraegerInfinity Delta, Infinity Gamma, Infinity Kappa, Infinity MultiMed Pod, Infinity Vista, SC 6002XL, SC 7000, SC 8000, SC 9000XL
Spo2-teknologi:Nellcor Oximax modul
Tekniske specifikationer:
| Produktnavn | Spo2 adapterkabel |
| Oprindelsessted | Guangdong, Kina |
| Mærke navn | Beder-med |
| Certificeringer | CE / ISO |
| Kabelmateriale | TPU-jakke |
| Kabeldiameter | 4mm |
| Kabelfarve | Grå |
| Instrumentstik | Han, 7-polet, rundt stik, indtastet |
| Sensorside-stik | Kvinde DB 9 Pin |
| Kabellængde | 2,4 m / 8ft |
| pakning | Separeret pakke med PE-taske |
| Instrumentklassificering | Klasse II |
| Ejendomme | EKG-skærm, EKG-maskine |
| Vægt | 100g |
| Garanti | 1 år |

FAQ:
Spørgsmål: Er du en handelsvirksomhed, eller har din virksomhed din egen fabrik?
A: Vi har vores egen fabrik og kan også udføre produktundersøgelser.
Spørgsmål: Hvordan køber du dine produkter?
A: Vi har nogle produkter på lager, du kan fjerne produkterne, efter at du har arrangeret betalingen, hvis det ikke er nok, kan vi starte produktionen.
Spørgsmål: Kan vi besøge din fabrik?
A: Welcomeat besøge vores fabrik, hvis du kommer til Kina.
Spørgsmål: Hvornår kan du foretage forsendelsen?
A: Det afhænger af mængden. 2-3 dage til prøveordre, 5-10 dage til bulkordre. Vi prøver at levere varerne så hurtigt som muligt.
Populære tags: draeger 7-pin forlængerledning- - 3368433, fabrikanter, leverandører, fabrik, billig, køb
Send forespørgsel
Du kan også lide









