Philips Spo2 forlængerkabel M1943A
Delenummer: AMC CB-A400-1006VN; Beta Biomed B400-0602; Pacific Medical NXPH200; Philips M1943A; Sage E01-11M; Tenacore TE1514
Betalingsbetingelser: T / T, Western Union, Paypal
Forsendelsesmetode: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, til søs
Ledetid: 3-7 arbejdsdage
Prøver er tilgængelige
Beskrivelse
Philips Spo2 forlængerkabel M1943A
Produkt beskrivelse:Ext-kabel, 8ft, hemicycle 8p> DB9F, kompatibel til NELLCOR sensor og 0010-S
Kompatibel til:PhilipsHeartstream XL, IntelliVue FAST-SpO2, IntelliVue MP70, M1020B, M2601A, M3000A, M3001A, M3001A A01, M3001A A01C06, M3001A A01C12, M3001A A01C18, M3002A MMS X2 M8S, M5S, M5S , SureSigns VS4, VM4
Spo2-teknologi:Nellcor OxiSmart-modul
OEM P / N-referencer:M1943A
Tekniske specifikationer:
| Produktnavn | Spo2 adapterkabel |
| Oprindelsessted | Guangdong, Kina |
| Varenummer | PSN0015X |
| Mærke navn | Beder-med |
| Certificeringer | CE / ISO |
| Kabelmateriale | TPU-jakke |
| Kabeldiameter | 4mm |
| Kabelfarve | Grå |
| Instrumentstik | Philips 8-polet D-formet hanstik |
| Sensorside-stik | 9-Pin D-Sub-hunkvinde |
| Kabellængde | 2,4 m / 8ft |
| pakning | Separeret pakke med PE-taske |
| Instrumentklassificering | Klasse II |
| Ejendomme | EKG-skærm, EKG-maskine |
| Vægt | 100g |
| Garanti | 1 år |

Populære tags: philips spo2 forlængerledning m1943a, fabrikanter, leverandører, fabrik, billig, køb
Send forespørgsel
Du kan også lide









