Temperaturadapter Dual Pin kompatibel til Mindray 040-001235-00
Katalog: Temperatur
Produkttype: Temperaturadapterkabel
Minimum ordremængde: 1 STK
Certificering: CE/ISO13485
Pris: Forhandling
Beskrivelse
Temperaturadapter Dual Pin kompatibel til Mindray 040-001235-00
Oprindelsessted:Kina
Betalingsbetingelser:100 procent T/T, Western Union, Paypal
Fragtmetode:DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, til søs
Leveringstid:1-3 dage for prøve,7-14 dage for stor ordre efter betaling.
Forsyningsevne:600 stk/uge
Specifikationer:
*Omgivelsestemperatur: 0 til 40 grader (32 til 104 grader F)
*Relativ luftfugtighed: 0 procent til 80 procent
*Hyperbarisk tryk: 86kPa-106kPa
*Materialer: Højkvalitets TPU-jakkekabel, 9ftlængde, grå
kompatibilitet
| Kabel farve | Grå |
|---|---|
| Kabel diameter | 4 mm |
| Kabelmateriale | TPU jakke |
| Kategori | Temperatur |
| Certificeringer | CE, ISO10993-1, 5, 10:2003E, TUV, RoHS-kompatibel |
| Kanal | Dobbelt |
| Stik distal | Rund, 2-Pin Connector, Keyed |
| Latexfri | Ja |
| Emballagetype | Taske |
| Emballageenhed | 1 |
| Modstandstype | NTC-serien |
| Steril | Ingen |
| Temp NTC-serien | NTC/R25=2.252K |
| Total kabellængde | 9 fod |
| Garanti | 6 måneder |
| Vægt | 0.3lb |
Vores hovedprodukter
1. Genanvendelig Spo2-sensor
2. Engangs Spo2-sensor
3. Spo2 forlængerkabel
4. EKG-trunkkabel og afledningsledning
5. EKG-kabel & tilbehør
6. Healer kabel
7. Sunktions-EKG-elektroder
8. Lemmeklemme EKG-elektroder
9. EEG Leadwires med elektroder
10. IBP Kabel
11. Vandlås
12. NIBP manchet
13. Temperatursonde
14. Temperatursondeforbindelseskabel
15. Engangsstik til tryktransducer
16. Medicinsk iltsensor
17. TOCO og US transducer
Kompatibilitet
| Fabrikant | Model |
|---|---|
| Edan | iM20 |
| Mindray > Datascope | BeneHeart, BeneView, BeneView T1, BeneView T5, BeneView T8, Beneheart D6, DPM6, DPM7, Passport 12, Passport 8, iMEC Series, iPM Series, iPM-9800 |
Inspektion
hver medicinsk temperatursonde vil blive inspiceret for at bekræfte, at den har god ydeevne.

Populære tags: temperaturadapter dual pin kompatibel til mindray 040-001235-00, producenter, leverandører, fabrik, billig, køb
Send forespørgsel
Du kan også lide











