Mindray Datascope-kompatibel genanvendelig temperatursonde 040-000057-00
Katalog: Temperatur
Produkttype: Genanvendelig temperatursonde
Minimum ordremængde: 1 STK
Certificering: CE/ISO13485
Pris: Forhandling
Beskrivelse
Mindray Datascope-kompatibel genanvendelig temperatursonde 040-000057-00
Oprindelsessted:Kina
Betalingsbetingelser:100 procent T/T, Western Union, Paypal
Fragtmetode:DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, til søs
Leveringstid:1-3 dage for prøve,7-14 dage for stor ordre efter betaling.
Forsyningsevne:600 stk/uge
Teknologi
| Kabel farve | Grå |
|---|---|
| Kabel diameter | 4 mm |
| Kabelmateriale | TPU jakke |
| Kategori | Temperatur |
| Certificeringer | CE, ISO |
| Kanal | Enkelt |
| Konnektor distal | 5-Pin, D-formet stik, nøgle |
| Stik Proksimal | Hudsensor |
| Latexfri | Ja |
| Emballagetype | Taske |
| Patientstørrelse | Voksen |
| Modstandstype | NTC-serien |
| Steril | Ingen |
| Temp NTC-serien | NTC/R25=2.252K |
| Temperaturområde | 25-45 grader |
| Total kabellængde | 3m |
| Garanti | 12 måneder |
Kompatibilitet
| Fabrikant | Model |
|---|---|
| Mindray > Datascope | Pas V, V-serien |
Emballage & forsendelse

Populære tags: mindray datascope kompatibel genanvendelig temperatursonde 040-000057-00, producenter, leverandører, fabrik, billig, køb
Send forespørgsel
Du kan også lide










