EKG-bagagerumskabel til BR-903P Nihon Kohden
Betalingsbetingelser: T / T, Western Union, Paypal
Forsendelsesmetode: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, til søs
Ledetid: 3-7 arbejdsdage
Prøver er tilgængelige
Beskrivelse
EKG Trunk-kabel til BR-906P BR-903P Nihon Kohden
Kompatibel til:Nihon Kohden BSM-2301, BSM-2353, BSM-5100, Multi-parameter sengebordovervågning BSM-73
Produkt beskrivelse:Nihon Kohden EKG-bagagerumskabel, 2,4 m / 8ft, rektangel 12 Pin> Twin Pin
Varenummer :PEP055-6I
OEM P / N:passer til BR-903P, BR-906P
Tekniske specifikationer:
| Produktnavn | EKG-bagagerumskabel |
| Oprindelsessted | Guangdong, Kina |
| Mærke navn | Beder-med |
| Certificeringer | CE / ISO |
| Kabelmateriale | TPU-jakke |
| Kabeldiameter | 5mm |
| Kabelfarve | Grå |
| Instrumentstik | Rektangel 12 pin |
| Sensorside-stik | Twin Pin |
| Kabellængde | 2,4 m / 8ft |
| pakning | Separeret pakke med PE-taske |
| Instrumentklassificering | Klasse II |
| Ejendomme | EKG-skærm, EKG-maskine |
| Vægt | 100g |
| Garanti | 1 år |


Populære tags: ecg bagagerumskabel til br-903p nihon kohden, fabrikanter, leverandører, fabrik, billige, køb
Send forespørgsel
Du kan også lide
-

GE Marqutte Solar8000 5lead EKG Trunk Cable, IEC, AH...
-

Philips, HP12pin M4735A / M3000A 5-ledet EKG-stamkabel
-

Draeger Infinity Vista Delta 3368391 Kompatibel mult...
-

Normal AAMI, Mindray Datascope, spacelabs, Welch All...
-

Philips 8-pin-stik EKG-bagagerumskabel
-

Nihon Kohden kompatibelt EKG-bagagerumskabel



