
Philips kompatibelt EKG-bagagerumskabel M1669A / M1668A
Delenummer: Philips M1669A / M1668A
Betalingsbetingelser: T / T, Western Union, Paypal
Forsendelsesmetode: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, til søs
Ledetid: 3-7 arbejdsdage
Prøver er tilgængelige
Beskrivelse
Philips kompatibelt EKG-bagagerumskabel M1669A / M1668A
Produkt beskrivelse:Bagagerumskabel, 8ft, rund 12 pin> Twin Pin, fit forPhilipsM1669A / M1668A
Modstand:1K Ohms
OEM P /N:M1669A/M1668A
Tekniske specifikationer:
| Produktnavn | EKG-bagagerumskabel |
| Oprindelsessted | Guangdong, Kina |
| Mærke navn | Beder-med |
| Certificeringer | CE / ISO |
| Kabelmateriale | TPU-jakke |
| Kabeldiameter | 5mm |
| Kabelfarve | Grå |
| Instrumentstik | Rund 7-pin nøgle |
| Sensorside-stik | Twin Pin |
| Kabellængde | 2,4 m / 8ft |
| pakning | Separeret pakke med PE-taske |
| Instrumentklassificering | Klasse II |
| Ejendomme | EKG-skærm, EKG-maskine |
| Vægt | 300g |
| Garanti | 1 år |

Populære tags: philips kompatibelt ekg trunk-kabel m1669a / m1668a, fabrikanter, leverandører, fabrik, billige, køb
Send forespørgsel
Du kan også lide







