
Lifepak-kompatibelt EKG-kabel og kabler 12 pin
Betalingsbetingelser: T / T, Western Union, Paypal
Forsendelsesmetode: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, til søs
Ledetid: 1-7 arbejdsdage
MOQ: 50 stk
Beskrivelse
Lifepak-kompatibelt EKG-kabel og kabler 12 pin
Betalingsbetingelser: T / T, Western Union, Paypal
Forsendelsesmetode: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, til søs
Ledetid: 1-7 arbejdsdage
MOQ: 50 stk
Tekniske specifikationer:
| Produktnavn | Lifepak EKG-kabel og ledninger |
| Oprindelsessted | Guangdong, Kina |
| Mærke navn | Beder-med |
| Model nummer | LIFEPAK |
| Certificeringer | CE / ISO |
| Kabelmateriale | TPU |
| Connector Distal | 12 pin, rundtastet |
| Tilslutning Proximal | Clip |
| Koblingslængde | 2.7m |
| Ledningslængde | 0.9m |
| pakning | Individuel pakke |
| Instrumentklassificering | Klasse II |
| Ejendomme | EKG-skærm, EKG-maskine |
| Vægt | 150g |

Populære tags: lifepak-kompatibelt ekgkabel og ledninger 12 pin, fabrikanter, leverandører, fabrik, billige, køb
Send forespørgsel
Du kan også lide
-

Kompatibel Philips 12pin M3046a, m1102a 5-leders EKG...
-

Stabil Kvalitet AIR SHIELDS 3lead EKG-kabel, IEC, kl...
-

GE 7Lead Ecg Holter ecg Kabel SEER Light 2008594-004
-

GE Healthcare Marquette ECG-transducerkabel 5 fører ...
-

AAMI EKG-transducerkabel i ét stykke 5 leder snaps
-

Mindray-kompatibelt EKG-transducerkabel 5 fører snaps

