
Medicinsk EKG elektrode adapter kabel vinkelstik
Betalingsbetingelser: T / T, Western Union, Paypal
Forsendelsesmetode: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, til søs
Ledetid: 3-7 arbejdsdage
MOQ: 50 stk
Beskrivelse
Medicinsk EKG elektrode adapter kabel vinkelstik
Betalingsbetingelser: T / T, Western Union, Paypal
Forsendelsesmetode: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, til søs
Ledetid: 3-7 arbejdsdage
Prøve er tilgængelig
Tekniske specifikationer:
| Produktnavn | EKG-kabel |
| Oprindelsessted | Guangdong, Kina |
| Mærke navn | Beder-med |
| Certificeringer | CE / ISO |
| Kabelmateriale | TPU-jakke |
| Kabeldiameter | 2,5mm |
| Kabelfarve | Grå |
| Connector Distal | 3,5 mm TRS-mand og hun-knap |
| Tilslutning Proximal | Snap |
| Kabellængde | 1m |
| pakning | Individuel pakke |
| Instrumentklassificering | Klasse II |
| Ejendomme | EKG-skærm, EKG-maskine |
| Vægt | 80g |
| Garanti | 1 år |

Populære tags: medicinsk ecg elektrode adapter kabel vinkelstik, fabrikanter, leverandører, fabrik, billige, købe
Send forespørgsel
Du kan også lide







