Batteri til Comen C50,C60,8000D HYLB-1010
Original tekst: Guangdong, Kina
Mærke: pray-med
Type: Li-ion batteri
Certificeringer: CE, ISO
Beskrivelse
HYLB-1010/JHOTA18650/LHJ18650/LARGE18650 batteri til Comen
Tekniske specifikationer:
| Produktnavn | Medicinsk genopladeligt batteri |
| Oprindelsessted | Guangdong, Kina |
| Mærke navn | Bed-med |
| Certificeringer | CE/ISO |
| Størrelse | 177,5*75,5*23,5mm |
| Nominel kapacitet | 5200mAh |
| Vægt | 450g |
| Type | li-ion |
| Nominel spænding | 14.4v |
| Antal battericeller | 8 celler |
| Ansøgning |
Kommer: C50, C60, 8000D, LUTECH datalys 780 |
| Farve | Blå |
| Pakke | Individuel kasse |
Kompatibilitet
| comen | LHJ18650,JHOTA18650,HYLB-1010,022-000064-00, 022-000059-00,C50,C60,8000D,LUTECH datalys 780,STAR8000H |



Q: Hvem er vi?
Vi er baseret i Guangdong, Kina, starter fra 2018, sælger til Nordamerika(40.00%),Vesteuropa(30.00%),Sydeuropa(8.00 %),Østeuropa(7.00%),Sydamerika(5.00%),Nordeuropa(5.00%),Centralamerika(5.{{14 }}%).
Q: Hvordan kan vi garantere kvalitet?
Altid en præproduktionsprøve før masseproduktion; Altid sidste inspektion før forsendelse;
Q: Kan du acceptere OEM eller ODM?
A: Ja, tilpasse produkt er tilgængeligt på vores fabrik. Send venligst dine designbilleder til os, så taler vi om det med vores professionelle designere og bekræfter godt med dig.
Q: Hvordan sender du varerne, og hvor lang tid tager det at ankomme?
A: EXPRESS, Luftfarts- og søforsendelse er også valgfri. Det tager normalt 10-15dage/ 15-20 dage at ankomme.
Populære tags: batteri til comen c50,c60,8000d hylb-1010, producenter, leverandører, fabrik, billig, køb
Send forespørgsel
Du kan også lide
-

Til HYLB-957A medicinsk batteri til udskiftning
-

Genopladelige batterier til medicinsk udstyr til Min...
-

Biolight M800 3,7V skærm udskiftningsbatteri LB-03
-

Splacelabs LI202S-7800 skærm udskiftningsbatteri engros
-

Contec EKG maskine udskiftningsbatteri ECG-600G
-

9.6v 3800mAh batteri kompatibel til NIHON KOHDEN PVM...






