GE skærm udskiftningsbatteri Eagle 1000
Kompatibel : GE Dash 1000, Interstate Batterier AMED3545, Marquette Medical 1000, Unipower B11208, EAGLE 1000, Eagle Monitor 1000, Eagle Monitor 1006, Eagle Monitor 1008, Eagle Monitor 1009, American Edwards Horizon Infusion Pump 501-305, B. Braun Medical Horizon Infusionspumpe 501-305
Betalingsbetingelser: T / T, Western Union, Paypal
Forsendelsesmetode: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, ad søvejen
Leveringstid: 3-7 arbejdsdage
Prøver er tilgængelige
Beskrivelse
GE skærm udskiftningsbatteri Eagle 1000
Oprindelsessted:Kina
Mærke navn:GE
Certificering:CE
Kompatibel:303444 09, OM11208
Minimum ordremængde:1 stk
Pris:som diskuteret
Leveringstid:1-3 arbejdsdage
Forsyningsevne:600stk / uge
Tekniske specifikationer:
| Produktnavn | Genopladeligt medicinsk batteri |
| Oprindelsessted | Guangdong, Kina |
| Mærke navn | Bed med |
| Certificeringer | CE / ISO |
| Størrelse | 129 * 52 * 51 mm |
| Nominel kapacitet | 2000mAh |
| Vægt | 785G |
| Type | NI-CD |
| Nominel spænding | 12V |
| Antal battericeller QTY | 10 celler |
| Ansøgning | GE Dash 1000, Interstate Batteries AMED3545, Marquette Medical 1000, Unipower B11208, EAGLE 1000, Eagle Monitor 1000, Eagle Monitor 1006, Eagle Monitor 1008, Eagle Monitor 1009, American Edwards Horizon Infusion Pump 501-305, B. Braun Medical Horizon Infusionspumpe 501-305 |
| Farve | Blå |
| Pakke | Individuel kasse |


Populære tags: ge monitor udskiftningsbatteri eagle 1000, producenter, leverandører, fabrik, billig, køb
Send forespørgsel
Du kan også lide









