Philips Genopladelige genopladelige batterier til medicinsk udstyr
Kompatibel : Philips 989803194541 ME202EK 453564509341 VM-serie
Betalingsbetingelser: T / T, Western Union, Paypal
Forsendelsesmetode: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, til søs
Ledetid: 3-7 arbejdsdage
Prøver er tilgængelige
Beskrivelse
Philips Genopladelige genopladelige batterier til medicinsk udstyr
Oprindelsessted:Kina
Mærke navn:Philips
Certificering:CE
Model nummer:989803194541
Minimum ordremængde:1stk
Pris:som diskuteret
Leveringstid:1-3 arbejdsdage
Forsyningsevne:600 stk / uge
Tekniske specifikationer:
| Produktnavn | Genopladeligt medicinsk batteri |
| Oprindelsessted | Guangdong, Kina |
| Mærke navn | Beder-med |
| Certificeringer | CE / ISO |
| Størrelse | 149 * 90 * 20mm |
| Nominel kapacitet | 7800mAh |
| Vægt | 490g |
| Type | LI-ION |
| Nominel spænding | 10.8V |
| Ansøgning | Philips Goldway G50, G60, G70, G80 Micron Transport GX, Micron Transport GX + ·, CTG7 Micron Transport GX2 · Micron Transport GX3 · Micron Transport VX · Micron Transport XT · Micron Transport XT2 · Micron Transport ZX, PageWriter TC20, PageWriter TC30, PageWriter TC50, PageWriter TC70 Efficia CM10, (referencenummer 863301), Efficia CM12, (referencenummer 863303), Effica CM100, (referencenummer 863300), Efficia CM120, (referencenummer 863302), EfficiaCM150 (referencenummer 863304) Draeger: Oxylog 2000+, Oxylog300 0O, xylog3000+ Philips: 860306, 860310, 860315, 860332, 860352, 860353, 860354, 860355,863063, 863064, 863065, 863066, 863067, 863068, 863069, 863070, 863071, 863072, 863073, 863074, 863077, 863079, 863080, 863081,863082, 863083, 863300, 863301, 863302, 863303, 863304, 863317,863320, 863321, 863322 |
| Farve | Sort |
| Pakke | Individuel kasse |


Populære tags: Philips genopladelige genopladelige medicinske udstyrsbatterier, fabrikanter, leverandører, fabrik, billige, køb
Send forespørgsel
Du kan også lide









