
LI - ION batterier til medicinsk kvalitet til Mindray
Kompatibel : Mindray BeneHeart R3 UMEC10 MEC6 LI13S001A 3ICR18 / 6
Betalingsbetingelser: T / T, Western Union, Paypal
Forsendelsesmetode: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, til søs
Ledetid: 3-7 arbejdsdage
Prøver er tilgængelige
Beskrivelse
LI - ION batterier til medicinsk kvalitet til Mindray
Oprindelsessted: Kina
Brand name: Mindray BeneHeart
Certificering: CE
Model nummer: UMEC10
Minimum ordremængde: 1 stk
Pris: som diskuteret
Leveringstid: 1-3 arbejdsdage
Forsyningsevne: 600 stk / uge
Tekniske specifikationer:
| Produktnavn | Genopladelig LI-IONBattery |
| Oprindelsessted | Guangdong, Kina |
| Mærke navn | Beder-med |
| Certificeringer | CE / ISO |
| Størrelse | 56 * 68 * 19mm |
| Nominel kapacitet | 2600mAh |
| Vægt | 138g |
| Type | LI-ION |
| Nominel spænding | 11.1v |
| Ansøgning | EKG-maskine |
| Farve | Blå |
| Pakke | Individuel kasse |
| Model | BeneHeart R3, UMEC10, MEC6, LI13S001A, 3ICR18 / 6 |

Populære tags: li - ion batterier til medicinsk kvalitet til mindray, fabrikanter, leverandører, fabrik, billige, køb
Send forespørgsel
Du kan også lide
-

10,8V 65Wh genopladeligt litiumionbatteri kompatibel...
-

Spacelabs blysyre monitor batteri LC-TA122PU
-

MS862278 Siemens nikkelmetalhydridbatteripakke CS-ME...
-

GE Monitor Patient Monitor Batteri Dash 3000 SM201-6
-

Genopladeligt Li-ion-batteripakke LI23S002A
-

Genopladeligt Heartstart MRx M3538A Li-ion-batteri

