Li-polymer genopladeligt vital tegn skærm udskiftning batteri til CONTEC CMS6000 7.4V 3800mAh
Kompatibel: CONTEC CMS6000,HMS6500
Betalingsbetingelser: T/T, Western Union, PayPal
Forsendelsesmetode: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, ad søvejen
Leveringstid: 3-7 arbejdsdage
Prøver er tilgængelige
Beskrivelse
Li-polymer genopladeligt vital tegn skærm udskiftning batteri til CONTEC CMS60007,4 V 3800mAh
Oprindelsessted:Kina
Mærkenavn:Contec
Certificering:Ce
Kompatibel:CONTEC CMS6000,HMS6500
Mindste ordreantal:1pcs
Pris:som diskuteret
Leveringstid:1-3 arbejdsdage
Leveringsevne:600pcs / uge
Beskrivelse af produkt
Tekniske specifikationer:
| Produktnavn | Medicinsk batteri |
| Oprindelsessted | Guangdong, Kina |
| Mærkenavn | Bed-med |
| Certificeringer | CE/ISO |
| Størrelse | 72*59*17,5 mm |
| Nominel kapacitet | 3800 mAh |
| Vægt | 156g |
| Type | LLi-Polymer |
| Nominel spænding | 7.4v |
| Antal battericeller | 2 celler |
| Program | CMS6000,HMS6500 |
| Farve | Blå |
| Pakke | Individuel boks |
Kompatibilitet
| Contec | CMS6000,HMS6500 |

Faq
Q: Hvor er din fabrik?
A: Vores fabrik er beliggende i Shenzhen, Kina.
Q:Er du et handelsselskab, eller har din virksomhed din egen fabrik?
A:Vi har vores egen fabrik og kan også lave produktforskning.
Spørgsmål: Hvordan klarer din fabrik sig med hensyn til kvalitetskontrol?
Svar: Kvalitet er prioritet. QC-afdeling med professionel kvalitetssikringsspecialist lægger stor vægt på kvalitetsstyring helt fra start til.
Sp: Hvor lang er din leveringstid?
Svar: Generelt 1-3 arbejdsdage for prøveordre, 3-5 arbejdsdage for almindelig ordre, 7-14 arbejdsdage for bulkordre, afhængigt af nøjagtigt mængden.
Q: Hvad er dine betalingsbetingelser?
A: 100% i forvejen, T / T, PayPal, Western Union, Money gram.
vores flere varer:
Genanvendelig/engangs Spo2-sensor
Spo2 forlængerkabel
EKG trunk kabel & blywire
EKG-kabel og tilbehør
EKG elektroder
EEG Blywirer med elektroder
IBP-kabel/engangs-IBP-transducer
Vandfælde
NIBP manchet/slange/connecor
Temperatur sonde
Medicinsk batteri og O2-celle
TOCO og amerikansk transducer, føtal Doppler13.Pulse oximeter
Populære tags: li-polymer genopladelige vitale tegn overvåge udskiftning batteri til contec cms6000 7.4v 3800mah, producenter, leverandører, fabrik, billige, købe
Send forespørgsel
Du kan også lide










