Medicinsk batteri til CONTEC CMS9000 7.4V 3700mAh
Kompatibel: CONTEC CMS7000, CMS9000 CM8000, CM8000B, CMS8000, PDJ-3000
Betalingsbetingelser: T / T, Western Union, Paypal
Forsendelsesmetode: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, ad søvejen
Leveringstid: 3-7 arbejdsdage
Prøver er tilgængelige
Beskrivelse
Medicinsk batteri til CONTEC CMS9000 7.4V 3700mAh
Oprindelsessted:Kina
Mærke navn:Contec
Certificering:CE
Kompatibel:CONTEC CMS7000, CMS9000 CM8000, CM8000B, CMS8000, PDJ-3000
Minimum ordremængde:1 stk
Pris:som diskuteret
Leveringstid:1-3 arbejdsdage
Forsyningsevne:600 stk / uge
Produkt beskrivelse
Tekniske specifikationer:
| Produktnavn | Medicinsk batteri |
| Oprindelsessted | Guangdong, Kina |
| Mærke navn | Bed med |
| Certificeringer | CE / ISO |
| Størrelse | 85,30 x 72,06 x 44,00 mm |
| Nominel kapacitet | 3700mAh |
| Vægt | 286g |
| Type | li-ion |
| Nominel spænding | 7.4v |
| Antal battericeller QTY | 2Celler |
| Ansøgning | CONTEC CMS7000, CMS9000 CM8000, CM8000B, CMS8000, PDJ-3000 |
| Farve | Sort |
| Pakke | Individuel kasse |
Kompatibilitet
| CONTEC | CONTEC CMS7000, CMS9000 CM8000, CM8000B, CMS8000, PDJ-3000 |

FAQ
Spørgsmål: Hvor er din fabrik?
A: Vores fabrik ligger i Shenzhen, Kina.
Spørgsmål: Er du et handelsselskab, eller har din virksomhed din egen fabrik?
A: Vi har vores egen fabrik og kan også lave produktundersøgelser.
Spørgsmål: Hvordan klarer din fabrik med hensyn til kvalitetskontrol?
A: Kvalitet er prioritet. QC-afdeling med professionel kvalitetssikringsspecialist lægger stor vægt på kvalitetskontrol fra starten til slutningen.
Spørgsmål: Hvor lang er din leveringstid?
A: Generelt 1-3 arbejdsdage til prøveordre, 3-5 arbejdsdage til almindelig ordre, 7-14 arbejdsdage til bulkbestilling i henhold til den nøjagtige mængde.
Spørgsmål: Hvad er dine betalingsbetingelser?
A: 100% på forhånd, T / T, Paypal, Western Union, Money gram.
vores flere varer:
Genanvendelig / engangs Spo2-sensor
Spo2 forlængerkabel
EKG bagagerumskabel&forstærker; ledning
EKG kabel&forstærker; tilbehør
EKG-elektroder
EEG-ledninger med elektroder
IBP-kabel / engangs IBP-transducer
Vandfælde
NIBP manchet / slange / konnektor
Temperatursonde
Medicinsk batteri og O2-celle
TOCO og amerikansk transducer, føtal Doppler 13. Pulsoximeter
Populære tags: medicinsk batteri til contec cms9000 7.4v 3700mah, producenter, leverandører, fabrik, billig, køb
Send forespørgsel
Du kan også lide










