MAQUET Servo-I Servo-S batteri til ventilator
Katalog: Batteri
Produkttype: Genoplad batteri
Mininum ordremængde: 1PCS
Certificering: CE / ISO13485
Pris: Forhandling
Beskrivelse
MAQUET Servo-I Servo-S batteri til ventilator
Oprindelsessted:Kina
Betalingsbetingelser:100% T / T, Western Union, Paypal
Fragtmetode:DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, ad søvejen
Leveringstid:1-3 dage til prøve, 7-14 dage til stor ordre efter betaling.
Specifikationer:
* Kabelafskærmning har stærk anti-elektromagnetisk støjydelse
* Produktlængde kan tilpasses
* Produktmodel kan tilpasses
* Tilpasset Die
* Produktspændingstest> 15 kg
* Omgivelsestemperatur: 0 til 40 ° C (32 til 104 ° F)
* Relativ luftfugtighed: 0% til 80%
* Hyperbar tryk: 86 kPa-106kPa
* Materialer: TPU-jakkekabel af høj kvalitet, grå
Produkt detaljer:
| Oprindelsessted | Guangdong, Kina |
| Mærke navn | Bed med |
| Kompatibilitet | GEMS 622177K 51731 |
| Kompatible modeller | PRO1000 / PRO1006 / PRO1008 / PRO1009 |
| Certificeringer | CE / ISO |
| Farve | Blå |
| Batteristørrelse | 153x90x21mm |
| Materiale | NI-MH |
| Vægt | 600g |
| Kapacitet | 4000mAh |
| Cellemængde | 12 celle |
| Spænding | 12V |
| Type | Genopladeligt batteri |
| Pakke | individuel pakke |
| Garanti | 1 år |

Populære tags: maquet servo-i servo-s batteri til ventilator, producenter, leverandører, fabrik, billig, køb
Send forespørgsel
Du kan også lide











