Philips MP30 skærmbatteri M4605A
Kompatibel : M4605A, 989803135861
Betalingsbetingelser: T / T, Western Union, Paypal
Forsendelsesmetode: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, ad søvejen
Leveringstid: 3-7 arbejdsdage
Prøver er tilgængelige
Beskrivelse
Philips MP30 skærmbatteri M4605A
Oprindelsessted:Kina
Mærke navn:Philips
Certificering:CE
Kompatibel:LI12I001A, 2ICR19 / 65
Minimum ordremængde:1 stk
Pris:som diskuteret
Leveringstid:1-3 arbejdsdage
Forsyningsevne:600stk / uge
Tekniske specifikationer:
| Produktnavn | Genopladeligt medicinsk batteri |
| Oprindelsessted | Guangdong, Kina |
| Mærke navn | Bed med |
| Certificeringer | CE / ISO |
| Størrelse | 149x 89x19,7 mm |
| Nominel kapacitet | 7800mAh |
| Vægt | 476g |
| Type | LI-ION |
| Nominel spænding | 10.8V |
| Ansøgning | MP20, MP30, MP40, MP50, MP60, MP70, MP80, MP90, M8001A, M8002A, M8100, MX500, MX450, MX600 |
| Cellemængde | 9 Cell |
| Farve | Sort |
| Pakke | Individuel kasse |


Populære tags: philips mp30 skærmbatteri m4605a, producenter, leverandører, fabrik, billig, køb
Send forespørgsel
Du kan også lide
-

Udskiftningsbatteri til MAQUET 6487180 Batterimodul ...
-

GE Monitor Patient Monitor Batteri Dash 3000 SM201-6
-

Edan Ecg-maskine medicinsk udskiftning af batteri-si...
-

Nihon Kohden defibrillatorbatterier til medicinsk ud...
-

Biolight M800 3,7V skærm udskiftningsbatteri LB-03
-

Edan F6 skærm udskiftningsbatteri TWSLB-006



