Philips A3 medicinsk genopladeligt batteri
Kompatibel : 0859-0012
Betalingsbetingelser: T / T, Western Union, Paypal
Forsendelsesmetode: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, ad søvejen
Leveringstid: 3-7 arbejdsdage
Prøver er tilgængelige
Beskrivelse
Philips A3 medicinsk genopladeligt batteri
Oprindelsessted:Kina
Mærke navn:Mindray
Certificering:CE
Kompatibel:LI12I001A, 2ICR19 / 65
Minimum ordremængde:1 stk
Pris:som diskuteret
Leveringstid:1-3 arbejdsdage
Forsyningsevne:600stk / uge
Tekniske specifikationer:
| Produktnavn | Genopladeligt medicinsk batteri |
| Oprindelsessted | Guangdong, Kina |
| Mærke navn | Bed med |
| Certificeringer | CE / ISO |
| Størrelse | 138 * 53,9 * 101,6 mm |
| Nominel kapacitet | 8000mAh |
| Vægt | 1400g |
| Type | Forseglet bly |
| Nominel spænding | 6v |
| Ansøgning | 0859-0012 |
| Farve | Sort |
| Pakke | Individuel kasse |
Kompabilitet:
Philips A3 , Agilent A3 , ADI / Ademco 465680, AGT batteri DL12707, Battery Center 0859-0012, Briggs& Stratton LM6 , Chloride 1000010162 , Cooper Industries KME4215 , Dantona 0859-0012 , Dual Lite 0120707 , Dual Lite 0120749, Dual Lite 12-707, Dual Lite 12-7072P, Dual Lite 12-749, Dual Lite 12-752
Dual Lite 12-809, Dual Lite 12-862, Dual Lite 80159, Dual Lite BAT-0340, Dual Lite E4, Dyna Ray S18180, ELS EDS680M, Emergi-Lite 6E11, Emergi-Lite 80-159, Emergi-Lite E- 11, Enersys 08590012, Enersys 08591011, Enersys 6E11, Enersys 80159, Enersys 8075J, Forma Scientific 8400, Forma Scientific 8407, Forma Scientific 8416, Forma Scientific 8500, Forma Scientific 8516, IDC 08591008, IDC WEED EATER, Interstate Batteries ASLA1270 , Kaufel 2051, Kaufel 880.0050, Light Alarms V5, McGraw Edison 4X0859-0012W, McGraw Edison I04B25708, McGraw Edison KME4-215, Panasonic 08590012, R& d Batterier 5882,
Sunrise Medical Corp Pro Assist PA300 Patient Lift, Sun Battery 8590012, Trio Lighting TL930088, Unipower B01056, Universal Power Group C6284, Yz Systems 7200GE, A3 VITAL SIGNS MONITOR, LS040J1, LS080M6, M3926A PORTABLE MONITOR, M3927A PORTABLE, MORTABLE MORTABLE OVERVÅGE,
Nellcor Puritan Bennett Inc NPB 4000 skærm, NPB4000, SLA85912G

Populære tags: philips a3 medicinsk genopladeligt batteri, producenter, leverandører, fabrik, billig, køb
Send forespørgsel
Du kan også lide










