Mindray SpO2 forlængerkabel, art 0010-30-42625
Delenummer: Mindray Datascope 0010-30-42625, 9200-30-10682, 115-023136-00
Betalingsbetingelser: T / T, Western Union, Paypal
Forsendelsesmetode: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, til søs
Ledetid: 3-7 arbejdsdage
Prøver er tilgængelige
Beskrivelse
Mindray SpO2 forlængerkabel, art 0010-30-42625
Produkt beskrivelse:Ext-kabel, 8ft, Radel 2bit-60 ° 6p,>> DB9F, kompatibel til NELLCORsensor og 0010-S
Kompatibel til:PM9000 express. PM80 02.9201, (PM-6201.7000.8000, M1K0, M2K0since 2006), New PM-6000 PM7000,8000,9000PM-9000 ExpressVS 800, DPM3, DPM4, DPM5
Spo2-teknologi:Masimo-modul
OEM P / N:0010-30-42625
Tekniske specifikationer:
| Produktnavn | Spo2 adapterkabel |
| Oprindelsessted | Guangdong, Kina |
| Varenummer | PSN0116 |
| Mærke navn | Beder-med |
| Certificeringer | CE / ISO |
| Kabelmateriale | TPU-jakke |
| Kabeldiameter | 4mm |
| Kabelfarve | Grå |
| Instrumentstik | 6 pin 60 grader, Lemo Connector |
| Sensorside-stik | Kvinde DB 9 Pin |
| Kabellængde | 2,4 m / 8ft |
| pakning | Separeret pakke med PE-taske |
| Instrumentklassificering | Klasse II |
| Ejendomme | EKG-skærm, EKG-maskine |
| Vægt | 100g |
| Garanti | 1 år |
FAQ:
Spørgsmål: Er du en handelsvirksomhed, eller har din virksomhed din egen fabrik?
A: Vi har vores egen fabrik og kan også udføre produktundersøgelser.
Spørgsmål: Hvordan køber du dine produkter?
A: Vi har nogle produkter på lager, du kan fjerne produkterne, efter at du har arrangeret betalingen, hvis det ikke er nok, kan vi starte produktionen.
Spørgsmål: Kan vi besøge din fabrik?
A: Velkommen til at besøge vores fabrik, hvis du kommer til Kina.
Spørgsmål: Hvornår kan du foretage forsendelsen?
A: Det afhænger af mængden. 2-3 dage for prøveordre, 5-10 dage til bulkordre. Vi prøver at levere varerne så hurtigt som muligt.


Populære tags: mindray spo2 forlængerledning, art 0010-30-42625, fabrikanter, leverandører, fabrik, billig, køb
Send forespørgsel
Du kan også lide










