
GE Vital Signs Monitor Udskiftning Monitor SM201-6
Kompatibel:GE DASH 3000, DASH 4000,DASH 5000,B20,B30,B40,B20I,B30I,B40I,Ohmeda F-FM-01
Betalingsbetingelser: T/T, Western Union, Paypal
Forsendelsesmetode: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, ad søvejen
Gennemløbstid: 3-7 arbejdsdage
Prøver er tilgængelige
Beskrivelse
Hvis du er på udkig efter ge vitale tegn overvåge udskiftning skærm sm201-6, velkommen til at kontakte vores fabrik. Som en af de førende producenter og leverandører i Kina, vil vi tilbyde dig ikke den billigste, men konkurrencedygtig pris og fremragende service. Vær forvisset om at købe vores kvalitetsprodukter.
GE Vital Signs Monitor Udskiftning Monitor SM201-6
Oprindelsessted:Kina
Mærke navn:Ge
Certificering:Ce
Kompatibel:SM201-6
Mindste ordreantal:1tk
Pris:som diskuteret
Leveringstid:1-3 arbejdsdage
Forsyningsevne:600stk / uge
Tekniske specifikationer:
| Produktnavn | Medicinsk genopladeligt batteri |
| Oprindelsessted | Guangdong, Kina |
| Mærkenavn | Bede-med |
| Certificeringer | CE/ISO |
| Størrelse | 215*52*18,5 mm |
| Nominel kapacitet | 5200mAh |
| Vægt | 330g |
| Type | Li-ion |
| Nominel spænding | 11.1v |
| Antal battericeller | 6 celler |
| Program | GE DASH 3000, DASH 4000,DASH 5000,B20,B30,B40,B20I,B30I,B40I,Ohmeda F-FM-01 |
| Farve | Sort |
| Pakke | Individuel boks |




Populære tags: ge vitale tegn overvåge udskiftning skærm sm201-6, producenter, leverandører, fabrik, billige, købe
Send forespørgsel
Du kan også lide







